Изберете го вашиот јазик

Контакт

Адреса
Ул. Емил Зола бр.6
Ул. Сердарот бр.108а
Скопје
Кисела вода
1000
Македонија
E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон
02 2784 990
Мобилен
070 24 24 14

Контакт форма

Испрати е-порака

Останати информации

Останати информации

D-U-N-S Број 499332533